Відгук мами Варвари

Відгук мами Варвари

У нас дуже активна сім'я, ми багато подорожуємо, тому можливість завжди бути на зв'язку і приєднуватися до уроків з будь-якого місця була дуже зручною для нас. Окрему подяку хочу висловити викладачам групи підготовки
до школи. Варвара настільки полюбила викладача Марину Олександрівну, що, коли ми були в Києві, дочка попросила зустрітися особисто, і ми отримали масу задоволення від спілкування з вчителем такого рівня. Завдяки цікавому підходу викладача англійської мови Варвара стала швидко запам'ятовувати слова і розуміти іноземну мову.

Діти із задоволенням зустрічалися в онлайн-класі до уроків і залишалися після, проживали повноцінну шкільне життя, а викладач, крім навчання, встигала вплинути і на психологічну атмосферу в групі. Вони і вироби різні робили, і в ігри грали, і просто вчилися спілкуватися, приймати одне одного. Ми мріємо зустріти у звичайній офлайн-школі такий же професійний підхід до навчання і спілкування, який відкрили для себе на курсах підготовки до школи у “Першій онлайн-школі Елли Левашової”.

Пов’язані матеріали

Загальна інформація

Юридична Адреса:

м. Івано-Франківськ,
вул. Вовчинецька, 121

Пошта:
[email protected]

Телефон:
(050) 317-77-70

Ми в соцмережах

Facebook

Instagram

Платіжні системи

Mastercard

Visa