НАША КОМАНДА

Леся Макар
Леся Макарвчитель початкових класів
Життєве кредо: Справжній педагог любить те, чому навчає, і любити тих, кого навчає. Викладач року у роботі з різновіковими групами. У вільний час любить читати та малювати, захоплюється подорожами та вело прогулянками.
Марина Авраменко
Марина Авраменковчитель початкових класів
Життєве кредо: Любити життя і цінувати кожну його хвилину. Нести радість. У книгах шукати істину, у людях – мудрість. Розробила методичні рекомендації для педагогів раннього розвитку дитини з LEGO-конструювання. Проводила уроки для учнів початкових класів з LEGO-конструювання та розвитку креативного мислення у школах Києва Тренер команд Всеукраїнської олімпіади креативності «Destination Imagination». Улюблені заняття: садівництво, кулінарія та риболовля.
Ганна Гарда
Ганна Гардавчитель початкових класів
Життєве кредо: Навчатись новому та ділитись знаннями. Випускниця Люблінського Католицького Університету (родинний педагог та психолог) та Чернівецького Університету (соціологія). Диригент Обожнює займатись творчими проектами, організовує фестивалі, концерти, табори для дітей. Любить куховарити, займатись рукоділлям та співати.
Анастасія Подскребаліна
Анастасія Подскребалінавчитель початкових класів
Життєве кредо: «Вік живи - вік учись» Досвід роботи з інклюзивним класом; провела понад 1000 уроків та додаткових занять Вільний час проводить активно. Найбільшим особистим досягненням вважає подолання найскладнішого маршруту на Говерлу.
Наталя Лесів
Наталя Лесівкласний керівник 5 класу, шкільний психолог
Життєве кредо: "Не нашкодь!" Два дипломи про вищу освіту, спеціаліст по роботі з Метафоричними Асоціативними Методиками, член Міжнародної спілки МАМ, грамота відділу освіти, 15 сертифікатів та свідоцтв про успішне закінчення навчання. Вважає себе щасливою людиною з безліччю мрій. У вільний час ходить в гори, малює/
Ірина Мегель
Ірина Мегельвикладач інформатики
Життєве кредо: «Життя - це не пошук себе. Життя - це створення себе" (Бернард Шоу). Власник канал на youtube для викладачів. Вважає, що у вивченні інформатики найбільшу роль відіграє практика. Найбільшим професійним досягненням вважає нагороду «найулюбленіший вчитель», яка була одноголосно присвоєна учнями «Першої онлайн-школи» у 2020-2021 році. 2 роки грала в аматорському театрі. Займається рукоділлям: створює блокноти з м'якими обкладинками з фетру з вишивкою
Яніна Ковальчук
Яніна Ковальчуквикладач англійської
Життєве кредо: Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу - City Representative в Американських Радах з Міжнародної освіти - English Instructor у Charitable ESL Summer School, яка спонсорується товариством українців-католиків США "Свята Софія". - Випускниця програми обміну майбутніх лідерів FLEX (Берлсон, Техас)
Анна Сорочан
Анна Сорочанвикладач англійської
Життєве кредо: правильно навчає той - хто навчає цікаво! Випускниця Львівського національного університету ім. І. Франка і Української Академії Лідерства. Завжди вміє знайти підхід до дитини та знає як її зацікавити. Вільний час любить проводити з домашніми улюбленцями, подорожувати і готувати десерти. В минулому професійно займалася гандболом.
Олеся Зубарева
Олеся Зубаревавикладач англійської
Подобається цитата: "Єдиний спосіб робити видатну роботу - щиро любити те, що робиш". Викладач англійської мови, перекладач, філолог української мови. Працювала викладачем у дитячих закладах, ВИШах та спеціалізованих курсах. Захоплюється створенням ігор для дітей та грою на фортепіано.
Катерина Велика
Катерина Великазавуч
Життєве кредо: Світ відкривається сміливим та наполегливим HR у Академії розвитку інтелекту Smartum, викладач із розвитку пам'яті, ментальної арифметики та швидко читання Обожнює активний відпочинок: 10 000 км пригод на велосипеді, байдарці, лижах та піших походах. Коли відчуває, що закінчується натхнення, починає планувати чергову подорож.
Елла Левашова
Елла Левашовадиректор
Життєве кредо: дорогу здолає той, хто іде. Вища економічна освіта, дві іноземні мови, власник освітньої агенції «Європейські стандарти», ТМ (з 2004 року), щаслива мама трьох синів. Найбільшим досягненням в житті вважає збережені теплі стосунками, які вдалося пронести через все життя, з друзями дитинства. Вільний час присвячує родині, подорожам, спорту. Мріє побачити полярне сяйво.

Загальна інформація

Юридична Адреса:

м. Івано-Франківськ,
вул. Вовчинецька, 121

Пошта:
[email protected]

Телефон:
(050) 317-77-70

Ми в соцмережах

Facebook

Instagram

Платіжні системи

Mastercard

Visa