Відгук батька Юлії

Відгук батька Юлії

Перед тим, як потрапити до Першої онлайн-школи Елли Левашової, наша донька вже мала досвід віддаленого навчання в кількох школах. Кожна з цих шкіл мала як

свої переваги так і відчутні недоліки. Головним недоліком було те, що більшість шкіл були змушені екстрено перелаштовуватися на онлайн формат навчання і це відчутно впливало на якість навчального процесу.

Школа Елли Левашової від самого початку створювалася для роботи саме в онлайн форматі. І це проявляється в багатьох аспектах. 
По-перше, це розмір класів. Наприклад, в класі моєї доньки 5 дітей. Завдяки цьому кожен урок є інтерактивним і майже індивідуальним. Учень не просто пересиджує 40 хвилин, а завдяки учителю постійно включений в роботу. Всі учні перебувають в постійному контакті з учителем і між собою, у них не має часу нудьгувати чи ловити ґав. Кожна дитина отримує рівну частку уваги учителя і має можливість донести свою точку зору.      
По-друге, це педагоги. Вчителі в школі є справжніми професіоналами. Діти завжди мають можливість звернутися до них з питаннями, якщо матеріал видається заскладним, і завжди отримають допомогу, пораду чи пояснення. Вчителі вміло слідкують за динамікою кожного окремого уроку і рівномірно залучають до інтерактиву всіх без винятку учнів. Окремо треба відзначити стриманість та емоційну збалансованість учителів школи. Іноді переглядаючи запис уроків, ми з дружиною були вражені тим, як спокійно і врівноважено учителі спілкуються з учнями в будь-якій ситуації і закликають до роботи.
По-третє, це технічна база. Школа у навчальному процесі використовує програмне забезпечення, завдяки якому діти мають можливість легко отримувати завдання і здавати виконані роботи, а батьки - відслідковувати успішність дітей, переглядати виконання домашніх завдань і комунікувати з учителями. Дуже важливо, особисто для нас, що всі уроки записуються і батьки в будь-який момент можуть їх переглянути, так само як і журнал успішності. Завдяки налагодженій роботі з навчальними програмами у дитини фактично не має шансів не виконати домашнє завдання або ж сплутати уроки.  
До того ж, окрім академічної складової, школа пропонує додаткові гуртки за інтересами - анімація, живопис, драма та ін. Моя донька із задоволенням їх відвідує, ненав'язливо перемикаючись від уроків.
Тобто, якщо ви шукаєте варіант онлайн навчання для своєї дитини, я переконаний, що ви можете сміливо зупинити свій вибір на Першій-онлайн школі Елли Левашової. Я б рекомендував зробити саме так.

Пов’язані матеріали

Загальна інформація

Юридична Адреса:

м. Івано-Франківськ,
вул. Вовчинецька, 121

Пошта:
[email protected]

Телефон:
(050) 317-77-70

Ми в соцмережах

Facebook

Instagram

Платіжні системи

Mastercard

Visa